KAŠMÍR: Kousek Luxusu z LaSiluety

KAŠMÍR: KOUSEK LUXUSU Z LASILUETY

Kašmír - slovo, které evokuje představy luxusu, tepla a elegance. Je to materiál, který oplývá bohatou historií a exkluzivními vlastnostmi. Ať už jste znalci módy nebo teprve objevujete jeho kouzlo, zde je několik zajímavých faktů o kašmíru a tipů, jak se o něj starat.

.
.
.
Co je to Kašmír?

 

Kašmír je jemný a lehký materiál, který pochází z vlny kašmírové kozy. Tento exkluzivní materiál je ceněný pro svou mimořádnou měkkost, tepelnou izolaci a luxusní vzhled. Jedná se o přírodní vlákno, které je mnohem jemnější než vlna, což ho činí ideálním pro výrobu luxusních a pohodlných kousků oděvu.

Jedinečný Kousek: Baby Kašmír

Pokud jste slyšeli termín "baby kašmír", pak víte, že se jedná o ještě jemnější a luxusnější verzi tohoto ušlechtilého materiálu. Baby kašmír pochází z prvního střihu mladých kašmírových koz, což z něj činí ještě jemnější a vzácnější. Kousky z baby kašmíru jsou zpravidla ještě měkčí a lehčí než klasický kašmír, což je přesně to, co je činí tak zvláštními.

Jak se o něj starat a pečovat?  

Pečování o kašmírové oblečení je klíčové pro zachování jeho krásy a kvality. Zde jsou některé tipy, jak správně pečovat o své kašmírové kousky.

1. Praní: Kašmírové svetry LaSilueta doporučujeme prát na 30° , zvolte prací program, který má nižší otáčky.

2. Sušení na plochém povrchu: Po praní nechte kašmírové kousky volně schnout na plochém povrchu. Nedoporučuje se je sušit v sušičce nebo na přímém slunci, což by mohlo způsobit deformace materiálu.

3. Ukládání na věšák: Uchovávejte své kašmírové kousky na ramínku, aby si udržely svůj tvar. Nikdy je nevkládejte do plných poliček skříní, kde by mohly být pomačkány. 

4. Žehlení: Pokud je nezbytně nutné žehlit, můžete jen na nízké teploty. Používejte jemný ručník jako ochranu mezi žehličkou a materiálem.

5. Odžmolkování: Součástí péče o kašmírové svetry LaSilueta je i odžmolkování, které ale po pár vypráních úplně zmizí a váš svetr už zůstane stále bez žmolků.  

Kašmír je investicí do elegance a pohodlí, které vám může sloužit na dlouhá léta, pokud se o něj správně staráte. LaSilueta nabízí krásné kašmírové svetry, které jsou stylové, ale také kvalitní a pohodlné. S důkladnou péčí a údržbou se můžete těšit na dlouhodobou radost z vašich kašmírových oblíbenců. Nebojte se je kombinovat například s našimi Maxi košilovými šaty nebo s šatičkami Dolores z naší dílny.

Tak co? Už máte také svůj kašmírový svetr?