TALISMAN PRO ÚTĚCHU

Kód: 9109
Neohodnoceno
190 Kč
SKLADEM NA PRODEJNĚ
Můžeme doručit do:
8.3.2024

Jsem s tebou
Řekněme to tak, jak to je: někdy je svět prostě hloupý. Vztah se chýlí ke konci, váš oblíbený kolega změní práci, opustí nás milovaná osoba, promeškala se důležitá zkouška nebo má auto poškozený blatník. V situacích, jako je tato, potřebujete lidi se srdcem, kteří ukazují: Jsem tu pro tebe, dovol mi tě obejmout. Hřejivé objetí, malý dárek, který můžete darovat, abyste si na chvíli trochu ulehčili těžké chvíle.

Pro krásu jsme mezi dvěma skleněnými tabulemi s láskou zachovali malé modré pomněnky. Modrá, jemná rostlina má svůj význam ve svém názvu. Pomněnka vždy symbolizovala lásku, věrnost a pospolitost. Krásný symbol pro chvíle, kdy slova někdy prostě chybí.

Pozitivní jiskra pro budoucnost
Samozřejmě, že náš talisman útěchy nedokáže odčarovat smutek. Ale může říct: „Hlavu vzůru, nejsi sám. Jsem s tebou." a nechte své srdce na chvíli rozjasnit. 

Čistá příroda
Cenné pomněnky proto chráníme mezi dvěma tabulemi skla. Záměrně se vyhýbáme používání konzervačních látek. Aby sis talisman zachovala krásně modrou barvu, nevystavujte ji přímému slunci.