Vrácení zboží

Vážené zákaznice,

 od 1.1.2024:

bude možné zakoupit zvýhodněné vrácení zboží  za 30 Kč, tato služba nemusí být zakoupena ve stejné objednávce a je možné ji zakoupit až ve chvíli kdy si přejete zboží vrátit ve lhůtě 14 dní. Zákazník má možnost tuto službu nevyužít, a vrátit balíček na vlastní náklady. Výměna zboží za jiné zůstává bezplatná. Pro objednávky nad 3000,- Kč je nutné zakoupit zvýhodněné vrácení také, pokud ho budete chtít uplatnit. Pro zvýhodněné vrácení balíčku bude možné využít služby Zásilkovny. Přinesete Váš balíček zabalený na jakoukoliv pobočku zásilkovny a nadiktujete jim kód, který Vám zašleme na email.

Výměna zdarma zůstává platná pro všechny produkty a dopravy.

Nepoužité zboží je možné vrátit bez udání důvodu do 14 dní od doručení, je však nutné aby jste zachovali veškeré cedulky, balení, aby zboží nebylo propocené nebo aby neneslo jakékoliv jiné známky užívání.

Pokud potřebujete poradit nebo máte jakékoliv dotazy, zavolejte nám na tel. +420 773 802 888 nebo nám napište na email boutique@lasilueta.cz

 

DO KAŽDÉHO BALÍČKU JE NUTNÉ VLOŽIT TYTO ÚDAJE. JINAK ZÁSILKA NEBUDE ZPROCESOVÁNA A MŮŽE DOJÍT K PRODLENÍ:

1. Vaše celé jméno:

2. číslo objednávky:

3. Forma vrácení prostředků: voucher/ vrácení na bankovní účet - v tomto případě musíte přiložit do balíčku bankovní spojení.

 formulář pro vráceni naleznete zde:

Formulář pro vrácení zboží